Yhteystiedot

Johtajiston yhteinen sähköposti: lippukuntalaitilanlumikit@gmail.com

Yleisissä partioasioissa ja partion aloittamiseen liittyvissä asioissa ota yhteyttä johtajiston yhteiseen sähköpostiin tai lippukunnanjohtajaan.

LippukuntapestitHenkilöYhteystiedot
LippukunnanjohtajaKaroliina Lintunenkaroliina.lintunen1@gmail.com
ApulaislippukunnanjohtajaMatilda Rantaperematilda.rantapere@gmail.com
OhjelmajohtajaNeea Helinneea.sofia@gmail.com
PestijohtajaElle Teiniläelle.teinila@gmail.com
JäsenrekisterinhoitajaMilja Helkkulamilja@lailanet.fi
TaloudenhoitajaMerja Hiltunenmerjap.hiltunen@gmail.com
SihteeriNoora Pullinennoora0307@gmail.com
AdventtikalenterivastaavaAnniina Hiltunen & Miia Helinansku.hiltunen@gmail.com & miia.helin20@gmail.com
Kalustonhoitajat ja varustehankintavastaavatMilja Helkkula & Saana Salomamilja@lailanet.fi & saana.saloma@gmail.com
IkäkausijohtajatHenkilöSähköposti
Vastaava akelaNeea Helinneea.sofia@gmail.com
Akela (Uudet sudenpennut)Jenni Järvinen
Akela (Uudet sudenpennut)Armi Mikola
Akela (Pikku Pandat)Anniina Hiltunenansku.hiltunen@gmail.com
Akela (Pikku Pandat)Miia Helinmiia.helin20@gmail.com
Akela (Leppäkertut)Heta Harikkala
Akela (Leppäkertut)Raakel Moilanen
Vastaava sampo Miia Jalonenmiia.jalonen@lailanet.fi
Sampo (Pilvenhattarat)Tinja Jalonen
Sampo (Pilvenhattarat)Lotta Metsärinta
Tarpojaluotsi (Eräkorennot)Karoliina Lintunenkaroliina.lintunen1@gmail.com
Samoajaluotsi (EräPrinsessat)Milja Helkkulamilja@lailanet.fi
Samoajaluotsi (EräPrinsessat)Saana Salomasaana.saloma@gmail.com
Vaeltaja- ja aikuisluotsiEmmi Heijariemmi.heijari@lailanet.fi

Laitilan Lumikit ry:n hallitus

  • Karoliina Lintunen (puheenjohtaja)
  • Matilda Rantapere (varapuheenjohtaja)
  • Anne Hiekka (varsinainen jäsen)
  • Miia Jalonen (varsinainen jäsen)
  • Milja Helkkula (varsinainen jäsen)
  • Anniina Hiltunen (varsinainen jäsen)
  • Noora Pullinen (varsinainen jäsen)
  • Elle Teinilä (varsinainen jäsen)
  • Miia Helin (varajäsen)
  • Neea Helin (varajäsen)
  • Emmi Heijari (varajäsen)
  • Tinja Jalonen (varajäsen)
  • Timo Viskari (varajäsen)

Päivitetty 18.8.2021.